|
Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 17:00
Новинки
-5.66 %
4 945 грн
4 665 грн
0 грн
8 613 грн
Топ продажів
0 грн
42 636 грн
-13.04 %
15 022 грн
13 063 грн
0 грн
19 958 грн
-8.26 %
47 960 грн
44 000 грн
Топ продажів
0 грн
30 336 грн
-4.76 %
32 049 грн
30 523 грн
0 грн
43 282 грн
Топ продажів -13.05 %
17 830 грн
15 504 грн

Вибір та продаж обладнання для грошей

Більшість підприємців, великі та невеликі компанії стикаються з готівкою.

Банківське обладнання – це спеціальна техніка, що дозволяє автоматизувати рутинні операції, суттєво заощаджуючи при цьому час. За допомогою банківської техніки можна максимально швидко визначити справжність грошової купюри, перерахувати та відсортувати банкноти, запакувати їх. Також існує банківська техніка, що дозволяє знищувати непотрібну чи конфіденційну інформацію.

Незамінна банківська техніка на великих фінансових підприємствах, магазинах, але також потрібна і для виконання низки операцій у компаніях малого та середнього бізнесу.

Техніка для обробки та збереження грошей в інтернет-магазині 131.com.ua

В інтернет-магазині 131.com.ua можна підібрати та купити банківське обладнання для різних сегментів ринку. Ми пропонуємо банківське обладнання для перерахунку та перевірки банкнот, банківські витратні матеріали для пакування купюр та монет, сейфи та металеві меблі.

У каталозі представлено касове обладнання від економ класу до першокласних апаратів, здатних працювати з великими сумами.

Широкий асортимент обладнання будь-якого типу

Ми пропонуємо якісне обладнання для банків, магазинів та інших підприємств:

 • Детектор валют. У тому числі моделі, розраховані на кілька видів валюти.
 • Касове обладнання магазину.
 • Сейфи.
 • Сортувальник - багатофункціональні апарати.
 • Лічильник купюр – незамінний атрибут для перерахунку великого обсягу готівки.
 • Шредер – пристрій, який дозволяє швидко позбавитися документів або зробити конфіденційні файли недоступними для читання.
 • Банківські витратні матеріали – бандерольні стрічки, номінальні накладки, пломби, конверти, пакети для дрібниці та багато інших аксесуарів.
 • Металеві меблі.

Незамінне банківське обладнання на підприємствах України

Сейф – це незамінне банківське обладнання для підприємців та організацій Дніпра, Києва, Харкова та всього світу. Ми пропонуємо зломостійкі сейфи з підвищеним рівнем захисту для зберігання цінних паперів та коштів.

Купити банківське обладнання, таке як детектор – це правильне рішення. Цей невеликий апарат дозволяє за лічені секунди визначити справжність банкноти. На перший погляд, проста банківська техніка також буває різних типів:

 • Ультрафіолетові детектори.
 • Інфрачервоні - найнадійніші.
 • Універсальні моделі додатково мають магнітні датчики та підсвічування.

У фінансових організаціях прийнято не лише рахувати, а й пакувати купюри. Тому є спеціальне обладнання для банку, призначене для упаковки. Пакувальники бувають стрічкові та вакуумні. Перші обертають пачку поліетиленовою стрічкою, інші поміщають у вакуумні пакети. Для повноцінної операції необхідні банківські витратні матеріали, наприклад, стрічки та пакети для пакування.

У продажу 131.com.ua представлено і касове обладнання!

У великій чи зовсім маленькій крамниці насамперед необхідно купити касове обладнання в Україні. Незалежно від типу продукції, що продається, касове обладнання для торгівлі просто життєво важливо. Багато клієнтів чи мало – не має значення. З апаратом для підрахунку суми та прийому оплати робота йтиме куди швидше, і не буде проблем із недостачами!

Різне касове обладнання сьогодні пропонує ринок. Від традиційних моделей старого зразка до мініатюрних машинок для розрахунку населення. У продажу представлене сучасне касове обладнання у комплекті з терміналами для оплати картками. Все більше людей користується картами і багато магазинів, воліючи йти в ногу з часом, таке касове обладнання, як термінали намагаються купити. Адже оплата карткою не тільки швидкий, а й зручний та безпечний спосіб розрахунку.