|
Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 17:00

EBA

Сортувати по:
Фільтр
Топ продажів
Знятий з виробництва
Знятий з виробництва
Знятий з виробництва
Топ продажів
Знятий з виробництва
Знятий з виробництва
Знятий з виробництва
Знятий з виробництва

Німецька компанія EBA має справді легендарну історію. Її засновник, Адольф Ехінгер, у 20-х роках минулого століття цікавився ідеями антифашизму та друкував листівки, що закликають до повалення гітлерівського режиму. Якось до нього в будинок нагрянула поліція, він почав інтенсивно знищувати докази, але це зробити йому не вдалося. Його заарештували, але завдяки зв'язкам та щастю, Адольф Ехінгер незабаром вийшов на волю. Пережита ситуація підштовхнула Адольфа до винаходу винищувача паперів. І в 1935 році був виготовлений перший шредер фірми EBA, який започаткував масове виробництво. Таким чином, ледве уникнувши смерті, Адольф Ехінгер увійшов в історію як винахідник першого знищувача паперів.

Компанія EBA інтенсивно розвивалася, вже до 60-х років вона явила світові принципово новий пристрій - шредер з перехресною різкою. Після знищення паперу в даному приладі скласти з фрагментів єдине ціле було практично нереально. Згодом фрагменти ще більше зменшувалися, роблячи відновлення документа абсолютно неможливим. Так, шредер EBA 6-го рівня секретності здатний видавати фрагмент частки розміром 0,8 х 5 мм.

Сучасні шредери EBA мають відмінну надійність і тривалий термін служби – на багатьох підприємствах вони вірою і правдою служать більше 10 років. Славляться апарати і гарною автоматикою – у них є автоматичний старт, реверс, захист від перегріву та попадання твердих предметів під ніж. Шредери даного виробника відрізняються високою швидкістю обробки документів, а також можливістю нарівні з папером знищувати ще й пластикові картки та диски. Серед модельного ряду ЄВА є і пристрої, здатні переробляти документи в промислових обсягах. Разове завантаження цих шредерів становить близько 70 аркушів, а об'єм кошика – майже 300 літрів. Є у цього виробника і недорогі шредери для дому чи невеликого офісу.

Відмінною рисою продукції EBA є наявність корпусу з ламінованого ДСП. По-перше, такий корпус чудово і стильно виглядає, роблячи шредер справжньою окрасою інтер'єру офісу. По-друге, ДСП дуже добре гасить шум. Тому коли йде знищення документів, робота шредера не відволікає інших співробітників.
Справа Адольфа Ехінгера продовжує жити і розвиватися, практично щороку компанія EBA демонструє світові нові моделі знищувачів паперів, які мають ще більшу секретність і продуктивність.

100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину