|
Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 17:00

Про магазин

Будучи офіційним продавцем банківського обладнання від найвідоміших виробників з усього світу, ми маємо величезний вибір товарів, здатних задовольнити потреби як приватного підприємця, так і великої організації.

Без очікувань та переплат

Більшість товарів, представлених у нас на сайті, знаходяться на нашому складі в місті Дніпро, так що Вам не доведеться чекати на їх доставку або додатково оплачувати послуги перевізника. Можна забрати товар, що сподобався, самовивозом, попередньо ретельно його оглянувши. А якщо покупку потрібно доставити в інше місто - ми здійснимо це швидко, незалежно від того, в якій частині країни Ви знаходитесь. Для зручності ми надаємо на вибір кілька способів оплати та транспортування товару.

Ми співпрацюємо не лише з фізичними, а й юридичними особами, для яких у нас можна без уповільнення отримати рахунок з ПДВ, а також всі документи, що підтверджують продаж.

Надійність ваших придбань

У своїй роботі ми орієнтуємося насамперед на якість товарів, що продаються нами, тому всі вони (за винятком витратних матеріалів) укомплектовані гарантією від виробника. Крім того, на всіх наших клієнтів поширюються права споживачів, закріплені в нашій державі на законодавчому рівні.

Ми – професіонали у своїй справі, яким можна довіритися при виборі сейфа, детектора валют або інших необхідних у банківській справі пристроїв. Будьте впевнені - ми допоможемо вам визначитися з моделлю, пояснимо як правильно нею користуватися і дамо поради щодо експлуатації.

Наш офіс розташований у центральному районі Дніпра, так що вибирайте, замовляйте та отримуйте потрібні речі, не витрачаючи часу на зайві пошуки!

100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину