|
Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 17:00

Buko

Сортувати по:
Фільтр
-4.41 %
Знятий з виробництва
Топ продажів -12.5 %
Знятий з виробництва
Топ продажів -12.37 %
Знятий з виробництва

Ультрафіолетові лампи для детекторів валют

Торгова марка Buko відома споживачам вимикачами, розетками, датчиками та іншими електротехнічними виробами. Але в першу чергу, цей бренд знають за недорогими та якісними лампами, що використовуються у освітленні та різних приладах.

Асортимент ламп Buko дуже великий. Компанія виробляє традиційні лампи розжарювання, світлодіодні світильники, а також люмінесцентні лампи для освітлення, детекторів валют, косметологічних та медичних приладів. Продукція Buko вважається однією з найдоступніших у своєму класі. Лампи від цієї компанії повністю виправдовують свою вартість і показують досить непоганий ресурс роботи. Багато ламп цієї марки не мають аналогів в Україні за своїми характеристиками. Щороку Buko виводить на український ринок ще досконаліші моделі, які становлять сильну конкуренцію іншим маркам. Останнім часом лампи Buko стали ще економічнішими та яскравішими, тому покупці із задоволенням їх купують. Часто цю світлотехнічну продукцію набувають великих підприємств, проводячи оптимізацію електропостачання. За рахунок низької вартості заміна великої кількості ламп не сильно вдаряє по бюджету підприємства.

Ресурс ламп Buko становить від 1000 до 12 000 годин, залежно від типу лампи та конкретної моделі. Інженери компанії постійно працюють на збільшення ресурсу продукції Buko і, варто визнати, їх розробки дійсно дозволяють поліпшити якість ламп. Так, останніми роками лампи Buko наблизилися за якістю до виробів найвідоміших виробників Європи та США. Підтверджує довговічність та якість ламп та сертифікацію виробів Buko, яка була проведена в Україні. Всі вироби легко пройшли випробування та отримали відповідні дозволи на експлуатацію. Крім того, продукція Buko відповідає останнім європейським стандартам.

Великим плюсом Buko є надання довгострокових гарантійних зобов'язань. Якщо дорога лампа вийде з ладу раніше закінчення свого терміну експлуатації, її можна буде замінити. Варто, щоправда, визнати, що випадки шлюбу в Buko є надзвичайно рідкісними, оскільки вся продукція ретельно перевіряється перед надходженням у продаж. Та й складання ламп здійснюється на найсучаснішому устаткуванні. Поза сумнівом, торгова марка Buko і надалі процвітатиме і розвиватиметься в Україні.

100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину