|
Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 17:00

Electrum

Сортувати по:
Фільтр
Топ продажів
0 грн
65 грн
Топ продажів
Знятий з виробництва

Лампи Electrum для детектора валют

Продукція Electrum широко відома в Україні, лампи цього виробника використовуються не тільки в приладах освітлення, а й у банківському устаткуванні, медичній та косметологічній техніці.

Якість Electrum відповідає найжорсткішим європейським стандартам. Лампи Electrum світять на 20-30% яскравіше за інші аналоги, мають тривалий ресурс роботи. Напрацювання люмінесцентних ламп складає від 5000 до 12000 годин. Тривалий ресурс досягається не тільки за рахунок бездоганної якості складання та прогресивних хімічних елементів, а й завдяки якісній пускорегулюючій апаратурі. Електроніка адаптована до експлуатації у вітчизняних електромережах, тому витримує перепади напруги та інші негативні дії. За довговічністю та яскравістю лампи Electrum не поступаються дорожчим європейським аналогам, володіючи незрівнянно меншою вартістю. Завдяки цьому їх можна застосовувати у найбільш відповідальних місцях, наприклад, у детекторах валют, що використовуються з максимальною інтенсивністю, не витрачаючи великих коштів на заміну.

Компанія Electrum при виробництві ламп відштовхується як від сучасних тенденцій, що відбуваються на ринку електротехніки, так і від власних інноваційних розробок. Завдяки такому підходу вдається підвищити конкурентоспроможність продукції та твердо утримувати свою нішу на ринку, в якій переважають покупці, що найбільш суворо оцінюють співвідношення ціни та якості ламп. Тому прості покупці, начальники служб постачання та підприємці традиційно обирають Electrum.

Окрім турботи про якість ламп, фірма Electrum ще й щороку оптимізує виробництво у плані екологічної безпеки. Йде робота не лише над мінімізацією шкоди при виробництві люмінесцентних ламп, а й за їх утилізації. Варто пам'ятати, що лампи Electrum, що ртуть містять, як і будь-які інші необхідно утилізувати відповідно до вимог законодавства.
Перспективи компанії Electrum на українському ринку досить високі. Торгова марка впевнено розвивається, вона давно впізнавана, лампи цієї фірми з кожним роком стають все популярнішими. Враховуючи, що держава намагається зробити енергоспоживання в країні економічнішою, лампи Electrum дуже затребувані завдяки високій яскравості за мінімального енергоспоживання.

100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину