|
Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 17:00

KingScan

Сортувати по:
Фільтр
0 грн
15 660 грн
-5.67 %
2 099 грн
1 980 грн
-60.56 %
5 760 грн
2 272 грн

Kingscan – торгова марка німецької компанії CashTester. Компанія має більш ніж 30-річний досвід і спеціалізується на поширенні обладнання для верифікації підроблених грошей та інших пристроїв обробки готівки. Компанія містить представництва у всіх країнах ЄС і має міжнародну мережу дистриб'юторів. Продукція компанії виробляється на заводах Тайваню та Кореї. Якісний контроль продукції є одним із основоположних принципів у роботі німецької компанії.

Детектори валют Kingscan здатні виявляти найякісніші підробки банкнот Євро доларів США та різних локальних валют, включаючи українські гривні та російські рублі. До конструкції детекторів грошей включені сучасні сенсори для перевірки різноманітних захисних ознак банкнот.

Обладнання KingScan проходить тестову перевірку в центральному банку ЄС, що дає потенційному споживачеві впевненість у правильності вибору детекторів для перевірки відповідно до найвищих стандартів.

В останніх моделях приладів використовуються найновіші технології сканування захисних ознак. Технічний відділ компанії тримає руку на пульсі технологічних новинок завдяки тісним контактам із державними структурами національних банків більшості країн. Також постійно оновлюється основа більшості виявлених фальшивок.

100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину