|
Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 17:00

Laurel

Сортувати по:
Фільтр
0 грн
15 774 грн
0 грн
930 600 грн

Фірма Laurel Bank Machines Co., Ltd є одним із провідних гравців на ринку банківської техніки. З 1946 року вона впевнено тримає лідерство у цій сфері, залишаючи далеко позаду таких маститих побратимів як Docash та Dors. Саме фахівці Laurel стали першопрохідцями у сфері упаковки монет – до них використовувалися звичайні сумки для інкасації. Основні виробничі потужності компанії знаходяться в Осаці та Токіо, які налагодили та випускають:
Лічильники банкнот;
Лічильники та пакувальники монет;
Fitness – сортувальники;
Шпиндельні лічильники;
Апаратні комплекси на базі спеціалізованого програмного забезпечення (система "Електронний касир", розмінні машини та ін.).

Крім цього, заводи компанії побудовані у Франції та Китаї.
Головний офіс Laurel розташований у Токіо, а загальна чисельність працівників складає 1300 осіб.

Хід історії та відкриттів Laurel
В 1963 запатентували принцип упаковки банкнот за допомогою транспарентного паперу;
1970 року Європа вперше отримала лічильник монет Laurel;
У 1981 році розпочав роботу перший електронний касир - пристрій, що самостійно видає та зберігає готівку;
У 1982 році ввели на ринок перший портативний сортувальник купюр;
В 1983 створили перший у світі апарат для зберігання готівки (TDS-03).

На українському ринку популярністю користуються лічильники банкнот Laurel J-700. Ця модель першою була адаптована під українські банкноти, для чого довелося доукомплектувати її каналами магнітної детекції та оптичними датчиками. Завдяки горизонтальному завантаженню, м'якій роботі та невисокій ціні його віддають перевагу в торговій сфері діяльності. Банківській області він підходить лише частково, тому що у нього відсутнє сортування за ветхістю, яке вимагає Національний банк.

Ситуація змінилася в 2009 році, коли компанія випустила на ринок Fitness-сортирувальник Laurel K4, який відповідає всім пунктам переліку НБУ - він розпізнає машиночитані захисні ознаки та старість банкнот.
Поява сортувальника з детекцією стала проривом у банківській сфері, оскільки він значно збільшував ефективність банківських касових центрів. Основною перевагою Laurel K4 є гнучкість у роботі, тобто на базі спеціалізованого програмного забезпечення є можливість створення індивідуальних програм рахунку та сортування.
На підставі тестування у нашому сервісному центрі сортувальник Laurel K4 рекомендується застосовувати у роботі банківських та кредитних організацій.

100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину