|
Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 17:00

Magner

Сортувати по:
Фільтр
-10.72 %
19 354 грн
17 280 грн
Топ продажів
0 грн
22 000 грн
Топ продажів
0 грн
14 400 грн
0 грн
466 560 грн
Топ продажів
0 грн
19 260 грн
Топ продажів
0 грн
27 180 грн
-9.91 %
118 478 грн
106 737 грн
Знятий з виробництва
Топ продажів
Знятий з виробництва
Знятий з виробництва

Заснована в США компанія Magner є багаторічним лідером на ринку лічильників та сортувальників банкнот, лічильників монет, прилади верифікації банкнот, диспенсерів купюр. Компанія стала провідним постачальником банківського технологічного обладнання для фінансових установ та роздрібного бізнесу, торгових мереж, та й взагалі для тих, кому необхідна обробка банкнот та/або монет.

Magner, ставши свого часу провідним постачальником фінансового обладнання у Сполучених Штатах Америки та Канади, нині поширює свою техніку по всьому світу через розвинену систему авторизованих дистриб'юторів. Зараз Magner переніс виробництво продукції з Америки до Китаю та Південної Кореї. Але це жодним чином не вплинуло на її якість, тому що корпорація має чудовий центр технічної підтримки та контролю на всіх заводах, де виробляється продукція під брендом «Magner».

Широкий спектр рішень у сфері обладнання для обробки готівки дозволяє перекривати потреби і торгових підприємств та банківських установ. Для торгівлі випускаються лічильники банкнот та детектори валют. Лічильник банкнот Magner-35 чудово відомий в Україні, відгуки користувачів відзначають його найвищу якість. Також багатьом сподобався двокишеньковий лічильник-сортувальник Magner-150 Digital, який вже здатний розпізнавати номінал банкноти. Виготовляється обладнання для обробки монет та жетонів – це лічильники та сортувальники монет з електронними сенсорами.

Для банківських структур Magner пропонує високопродуктивні сортувальники банкнот, які здатні не тільки розпізнавати гідність, але й обробляти купюри за орієнтацією, станом, станом.

Magner має в своєму розпорядженні серйозний науковий потенціал свого інженерного центру, який є дослідницьким підрозділом компанії. Науковий підрозділ Magner має сучасне обладнання та програмні комплекси для розробки банківського обладнання.
Magner проектує та вдосконалює обладнання для обробки готівки відповідно до вимог ринку. Відбувається постійне додавання нових опцій до існуючого обладнання з метою поліпшення характеристик.

Запорукою чудової якості продукції Magner є проведення всебічних випробувань банківської техніки для підвищення її надійності та довговічності.

100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину