|
Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 17:00

Scan Coin

Сортувати по:
Фільтр
-11.5 %
39 550 грн
35 000 грн
-9.09 %
33 000 грн
30 000 грн

Обладнання SCAN COIN широко відоме у банках, комерційних підприємствах та казино. З 1966 року ця шведська компанія виготовляє високоякісні лічильники, сортувальники, пакувальники купюр та монет, детектори готівки, а також розробляє ефективне програмне забезпечення для свого обладнання.

Основні виробничі потужності компанії розташовані у Швеції, однак у більш ніж 100 країнах світу відкриті представництва SCAN COIN, які займаються продажем та обслуговуванням банківської техніки. Завдяки розвиненій дилерській мережі проблем з експлуатацією обладнання від цієї фірми не виникає жодних.

Компанія SCAN COIN розробила безліч інноваційних рішень, які вплинули на розвиток банківського обладнання у світі. Так, компанія вперше стала застосовувати індуктивний датчик, який уловлює зміну магнітного поля монет. Оскільки монета з датчиком не контактує, він ніколи не забруднюється та служить максимально довго. Крім того, використання магнітних датчиків дозволило позбавитися гучного шуму, яких спостерігався в інших пристроях перерахунку. Швидкість перерахунку теж значно підвищилася – деякі пристрої SCAN COIN можуть рахувати до кількох тисяч монет за хвилину.

Ще одне запатентованою фірмою рішення – технологія Active Sorting. Вона застосовується у сортувальниках монет, значно збільшуючи їхню продуктивність. Її особливість полягає в тому, що при заповненні однієї кишені, сортувальник або починає заповнювати наступний без зупинки, або чекає, доки користувач не призначить йому іншу кишеню.

Устаткування SCAN COIN легко настроюється для роботи з різними монетами та банкнотами. Пристрої мають велику кількість сенсорів і розумної електроніки, яка здатна визначити не тільки номінал валюти, але й перевірити її справжність. При масовій обробці наявність таких функцій важливо.

Управління технікою SCAN COIN інтуїтивно зрозуміло, при цьому, топ-версії обладнання цієї компанії мають широкі можливості для налаштування. Устаткування може підключатися до комп'ютера, принтера, адаптуватися практично до будь-якої специфіки діяльності банків чи інших установ. Модельний ряд SCAN COIN включає багатофункціональні моделі з високою продуктивністю, так і недорогі компактні моделі для періодичного використання.

100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину