|
Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 17:00

SPEED

Сортувати по:
Фільтр
Знятий з виробництва
Топ продажів
Знятий з виробництва

Компанія SPEED Technology Co., Ltd, що займається виробництвом банківського обладнання, є правонаступником промислової компанії NUST, яка була заснована в 1993 як підприємство з повними інвестиціями від Нанкінського Університету науки і техніки Китаю.
SPEED завжди активно розвивав виробництво та продаж широкого спектру банківського обладнання з високими якісними показниками.

Науково-промисловий потенціал Нанкінського Університету науки і техніки дозволяв забезпечувати прекрасні рішення для міжнародного ринку техніки обробки готівки за постійної ставки на якість техніки, що випускається. Самовіддача у роботі кожного підрозділу компанії дозволила здобути SPEED репутацію провідного китайського виробника машинок для рахунку грошей та іншої банківської техніки.

Внутрішня мережа дилерів компанії охоплює потреби головних китайських банків таких як Bank of China, Industrial and Commercial Bank of China та Construction Bank of China. Компанія має дилерську мережу з більш ніж 50 фірм на території Китаю, а також має довгострокові ділові зв'язки з більш ніж 30 зарубіжними країнами.

Утворена у 2009 році материнською компанією NUST Co як підприємство зі 100% інвестиціями SPEED примножив напрацьовані технологічні рішення, щоб постачати на міжнародний ринок ще якісніші лічильники банкнот та монет, пакувальники та сортувальники купюр.
SPEED відкрито для співпраці з партнерами по всьому світу. Компанія пропонує для світового ринку високотехнологічну продукцію із післяпродажним обслуговуванням, що дає споживачеві їхньої продукції великі вигоди.

100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину