|
Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 17:00

Які бувають лічильники банкнот

Категорії

Лічильник банкнот – це нині найбільш затребуваний клас банківського устаткування. Пристрої подібного роду часом просто необхідні ситуаціях, коли потрібна постійна обробка великого обсягу готівки. Швидкість роботи таких пристроїв – від 600 до 1500 купюр за хвилину; практично у всіх пристроях швидкість підрахунку налаштовується. Для старих купюр рекомендується зменшувати швидкість, що покращує точність підрахунку; для нових купюр можна встановити максимальні значення швидкості.

Всі сучасні лічильники можна поділити на чотири основні класи.

Для роботи з невеликими обсягами чудово підходять портативні лічильники купюр – їх можна побачити у нових магазинах, офісах, часом навіть удома.

Лічильники банкнот офісного класу призначені для епізодичного використання; подібні пристрої розраховані в середньому на чотири години на день. Невисока продуктивність повною мірою компенсується низькою вартістю – цей варіант чудово підходить для малого та середнього бізнесу.

Лічильники середнього класу можуть працювати 4-6 годин на добу; це пристрої для використання в магазинах та різних фінансових установах.

Лічильники банківського класу застосовують в умовах, коли потрібна постійна робота - вони розраховані на безперервну роботу. Більшість таких пристроїв оснащені додатковими функціями контролю автентичності купюр. У моделях високого класу дуже популярна функція автостарту, підрахунок починається відразу після приміщення купюр у бункер завантаження.

Досить великий обсяг інформації можна отримати лише з найменування моделі лічильника банкнот. Деякі моделі лічильників оснащуються інтерфейсами спілкування із зовнішнім світом – найчастіше це RS-232. До такого інтерфейсу можна підключити окремий, виносний дисплей – клієнт установи може бачити зміст операцій, що проводяться на лічильнику банкнот.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину