|
Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 17:00

Сортувальник банкнот не тільки рахує та перевіряє

Категорії

У сучасній економічній моделі у світі неминуче виникають центри обробки готівки. Саме в подібних центрах не обійтися без завдання сортування грошей — тим більше ситуація ускладнюється, якщо потрібна обробка кількох валют.

До середини минулого століття подібне сортування проводилося вручну з мінімальною механізацією. Сортувальники банкнот були розроблені в той момент, коли стало ясно, що ручна праця гальмує розвиток процесу сортування.

Завдання сучасних пристроїв для сортування можна розділити на три великі групи: механічне переміщення купюр різної гідності та різного ступеня ветхості без подальшого пошкодження, безпомилкова ідентифікація номіналу банкноти, необхідна велика швидкість самого процесу.

У сучасних пристроях цієї групи застосовується кілька типів датчиків – оптичних, інфрачервоних, ультрафіолетових – для максимальної ефективності детекції; Найточніша механіка з успіхом вирішує завдання швидкої роботи.
Випускається кілька типів сортувальних машин — від високопродуктивних багатокишенькових моделей, розрахованих працювати у великих центрах обробки грошей до компактних моделей настільного типу. Відмінності – у функціональних особливостях, швидкостях обробки та точності.

Випускаються проміжні за можливостями моделі, їх називають півторакишеньковими та двокишеньковими; Додаткова кишеня використовується для скидання пошкоджених, фальшивих, старих купюр. Такі моделі продуктивніші, ніж прості лічильники банкнот з детекцією: швидкість збільшується за рахунок відсутності аварійних зупинок при виявленні підозрілих купюр.

Рекомендовані товари
0 грн
14 893 грн
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину