|
Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 17:00

Лічильник монет - швидше ніж рахувати руками

Категорії

Вважати монети вручну це довге, втомливе і одноманітне заняття; при невеликих обсягах допустимо ручну працю, проте при великих обсягах не обійтися без лічильника монет.

Існує дві великі групи подібних пристроїв: лічильники монет та сортувальники монет.

Процес самого підрахунку в лічильнику монет досить простий, на відміну аналогічного устаткування з підрахунку банкнот. Для точного підрахунку монет на пристрої зазвичай встановлюються параметри монет – їх товщина та діаметр. З завантажувальної кишені, в яку поміщають монети різних номіналів, монети потрапляють у приймальню кишеню і одночасно перераховуються. Таким чином, за кілька підходів сортуються та перераховуються всі монети. Багато лічильників мають функцію підрахунку загальної суми, що може бути дуже зручно.

Основний параметр таких пристроїв – швидкість, вона варіюється в межах від 1500 до 4000 монет на хвилину. Так як можна самостійно визначати параметри монет, що перераховуються, описаним чином можна вважати нетипові, нестандартні монети – ювілейні, подарункові та інші.

У сортувальниках монет кілька прийомних кишень – у них потрапляють монети різної гідності. Це прискорює процес підрахунку, поєднуючи його з сортуванням; за один прохід можна вважати великий обсяг несортованих монет.

Важливо – автоматизоване сортування точніше ручне, навіть з урахуванням усіх його особливостей та проблем. Часто пристрої додатково оснащені функцією фасування монет певної кількості.

Найчастіше сортувальники та лічильники монет застосовуються у банківських організаціях, хоча типовим користувачем такої системи може бути некомерційна організація зі збирання пожертв або роздрібна мережа.

Рекомендовані товари
0 грн
0 грн
-2.91 %
6 229 грн
6 048 грн
0 грн
9 108 грн
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину