|
Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 17:00

Надійніше нікуди: знаємося на класах захисту від злому

Категорії

Що являє собою зламостійкість?

Підбираючи сховище для цінних речей вперше, незмінно виникне питання з підбором ступеня протистояння розтині. Саме цей критерій є основним під час виборів.

Клас зломостійкості сейфових замків є параметром, що вказує наскільки представлена модель здатна встояти перед потенційним зломщиком. Це підтверджується за допомогою заводських випробувань, після завершення яких виріб отримує відповідний сертифікат.

Скільки рівнів захисту існує?

Класи зломостійкості сейфів поділяються за шкалою від 0 до 10, відповідно, чим вище число тим стійкішим буде захист, адже зловмисникам доведеться витратити чимало часу на розтин, а також використовувати важкий інструментарій.

Для зберігання невеликих сум, пластикових карток та документів підійде сховище класу Н0, воно потребує наявності додаткової охорони у приміщенні. Невелика вага та стінки максимальної товщини 5 мм не можуть надовго затримати зломщика.

Для офісних приміщень та особистих кабінетів будинку найчастіше використовуються моделі, що мають клас зломостійкості замків від 1 до 5. Вони мають товсті подвійні стінки, порожнина між якими заповнюється спеціальним армованим бетоном. Крім того, замковий механізм укомплектований додатковою пластиною, що оберігає від висвердлювання. Зломостійкі сейфи більш високих класів призначені для зберігання особливо великих сум, коштовностей. Вони мають велику вагу, стінки товщиною до 120 мм та складний замочний механізм.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину