|
Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 17:00

Прості правила використання сейфа

Категорії

Як розібратися із замковим механізмом?

Зіткнутися з необхідністю використання сховища можна будь-де - на роботі, у відділенні банку, готельному номері. І основною складністю, яку доводиться подолати новачкові, є замок. Залежно від його типу можна надати основні рекомендації щодо того, як користуватися сейфом.

Ключовий тип замку

Найбільш зрозумілий і простий механізм – достатньо провернути ключ у свердловині та двері зачинені. Варто звернути увагу на те, що внутрішній трейзер, або касове відділення, має окремий ключ, відмінний від того, що замикає основні двері.

Кодовий замок

Моделі, укомплектовані виробником механізмом даного типу, прості в обігу. Досить запам'ятати числову комбінацію, і прокручуючи дискову частину замку, що має насічки з цифрами, відтворити її. Відкриваючи такий сейф важливо чітко встановлювати числа на індексному кільці, щоб уникнути блокування.

Електронний замок

Сучасні сховища протистоять злому за допомогою електронного механізму, і питання як користуватися електронним сейфом стає все актуальнішим. Для того щоб відкрити модель з подібною системою, необхідно знати комбінацію цифр, що включає числа від 0 до 9. А якщо з якоїсь причини ви не можете відтворити її, на допомогу прийде персональний ключ. Знаючи як коректно користуватися електронним сейфом, ви не потрапите в незручну ситуацію із заблокованими ригелями дверима.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину