|
Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 17:00

Підозрілі євро: як розвіяти сумніви у справжності?

Категорії

Чи можна на око визначити автентичність купюри

Безготівковий метод оплати послуг та товарів стає з кожним роком дедалі доступнішим і поширенішим, а банки вдосконалюють системи захисту від зловмисників, дбаючи про своїх клієнтів. Але зіштовхуючись із необхідністю готівкового розрахунку ми можемо покладатися виключно самих себе.

Фальшиві євро у великій кількості з'являються на ринку України нарівні з іншою іноземною валютою. Сучасні шукачі легкої наживи освоюють високотехнологічні методи підробки даних купюр, наносячи мікроволокна, водяні знаки та рельєфні елементи зображень. По-справжньому якісний екземпляр матиме навіть захисну стрічку. На дотик підроблені євро будуть ідентичні оригінальним банкнотам, а виявити відмінності у відтінку або деталях малюнка зможе не кожен, та й займе така процедура багато часу. На щастя, працюючи з валютою не обов'язково педантично переглядати на просвіт кожну купюру, і будь-яке запитання, як відрізнити фальшиві євро, може скористатися зручним гаджетом, розробленим спеціально для цієї мети.

Маленькі помічники, які вирішують великі проблеми

Оптимальний та миттєвий спосіб перевірки грошей - використовувати в роботі детектори купюр , різноманітність яких задовольнить потреби як великого підприємця, так і простого споживача, що бажає розібратися, як перевірити євро на справжність.

У магазинах представлені варіанти з інфрачервоними, ультрафіолетовими променями, за допомогою яких можна досліджувати цінні папери. Для перевірки виданої в пунктах обміну або касі банку суми підійде компактна модель, що працює за рахунок батарейок, а для магазинів та великих підприємств передбачені апарати з великим набором функцій, що підключаються до персонального комп'ютера для надання повного звіту про процедуру сканування. Залишається підібрати конкретний спосіб того, як визначити справжність євро - переглядаючи зображення на рідкокристалічному моніторі або повністю довіритись автоматизованій перевірці пристрою.

Великі апарати, розраховані на активне щоденне використання, здатні пропускати до 100 купюр за одну хвилину, скануючи практично будь-які банкноти, а також дозволяють поміщати гроші в будь-якій орієнтації. Наявність такого арсеналу позбавить вас питання як перевірити справжність євро або інших готівки.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину