|
Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 17:00

Сейфи для дому і не тільки...

Категорії

Сейф меблевий для дому та офісу

Вибір сейфу для дому зазвичай зводиться до питання в магазині «а який з них краще?», на що фахівець чесно запропонує той варіант, який на його думку, вам точно підійде. Але безпеку майна потрібно забезпечити вам, тому щоб не покладатися лише на слова спеціаліста, трохи заглибимося у питання самостійно.
Меблеві сейфи в класичному розумінні є вбудовуваною конструкцією, яка забезпечує захист документів, коштовностей та інших цінних речей, що належать конкретній людині, сім'ї або керівництву компанії.
Вибір сейфу для квартири може ґрунтуватися як на його безпеці, так і на можливості вишикуватися в конкретний предмет обстановки: стіл, шафа, тумбу і так далі.
Вирішення питання «як вибрати сейф для квартири» має на увазі, в першу чергу, пошук такого варіанту, який можна просто інтегрувати в обстановку кабінету, офісу, спальні та будь-якого іншого приміщення. Його не повинно бути видно з першого погляду, якісна мімікрія одна з основних вимог.

Важлива інформація про меблеві сейфи

Вибір сейфу для дому повинен ґрунтуватися на його основному призначенні: ховати від сторонніх очей документи та цінні речі, які не повинні перебувати у вільному доступі.
Зазвичай такий сейф кріплять анкерними болтами до стіни, а меблі служить не захистом, а скоріше прикриттям. Як показує практика, кріпити можна не тільки до стін, а й до підлоги, а в деяких випадках і стелі. Хорошим варіантом може бути шафа-купе, в якому серед ящиків і поличок легко приховати невеликий сейф.
Розбираючись із питанням, як вибрати сейф для дому, ви, швидше за все, отримаєте інформацію, що «якісного» злому він може не витримати. Насправді меблеві сейфи володіють усіма необхідними ступенями захисту, щоб не піддатися навіть професійному «ведмежатнику». А від зазіхання "любителів" вони точно зможуть захистити ваше майно.
Ще раз акцентуємо увагу: меблевий сейф – невеликий та легкий, тому його надійність збільшується при якісному кріпленні та прихованому розміщенні.

Вибираємо меблевий сейф для дому

Розмірковуючи, який сейф вибрати для дому, необхідно звернути увагу на низку параметрів даної продукції:
габарити сейфа - вони повинні відповідати розмірам того, щоб ви зберігатимете
надійність замку – не варто довіряти простим конструкціям, ви ж хочете, щоб при спробі злому дверцята не відкрилися сама собою
товщина металу – хороший сейф має бути сталевим, стінки з усіх боків мають бути досить товстими.

Коментарі
Владимир Викторович
24.03.2017, 12:38
Статья дает только общее направление по выбору домашнего сейфа. Мне больше помогли менеджеры магазина.
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину