|
Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 17:00

Встановлюємо сейф для зброї

Категорії

Поради щодо встановлення сейфу для зброї

Недостатньо просто купити збройовий сейф, необхідно ще й правильно його встановити у вашому будинку, квартирі або офісі. Правила установки збройового сейфа досить прості, але якщо не слідувати, то можна залишитися і без шафи для зберігання зброї, і без самої зброї.

Основні рекомендації щодо встановлення збройових сейфів

Якщо ви хочете дізнатися, як правильно встановити сейф для зброї, то найкраще звернутися за допомогою до професіоналів. Збройовий сейф ви швидше за все купуватимете у спеціалізованому магазині, який може надати або спеціаліста з встановлення, або його контакти.
Але навіть якщо все робитиме майстер, ви самі повинні розуміти, як прикріпити збройовий сейф, щоб мати можливість прийняти його роботу.

Правильно кріплення будь-якого сейфа не дозволить зловмисникам забрати його із собою. За статистикою в більшості випадків шафи зброї не розкривають на місці, а відвозять із собою, щоб розбиратися із замком у безпечному місці. Тому кріплення – дуже важливий фактор, якому варто приділити максимум уваги.

При монтажі сейфів для зброї рекомендується використовувати анкерні болти, або клинові анкери. Їхня довжина повинна бути в діапазоні від 5 до 30 см, а навантаження на розрив знаходиться в межах 3 тонн. Монтажні отвори більшість виробників має не тільки в нижній частині сейфа (на дні), але і в задній стінці. Якщо встановити кріпильні елементи у всі зони, що пропонуються заводом-виробником, то можна дати практично стовідсоткову гарантію того, що сейф зі зброєю ніхто не зможе винести за межі приміщення.

Деякі користувачі не знають, як закріпити сейф зі зброєю, намагаються щось винаходити, наприклад, робити додаткові отвори. Відразу акцентуємо увагу: якщо цілісність конструкції шафи для зброї порушена, вона знімається з гарантії виробника. Пам'ятайте, якщо у вас з'явиться бажання вдосконалити і без того ідеальне обладнання для зберігання вогнепальної та холодної зброї.
У правилах зберігання зброї зазначено, що сейфи повинні кріпитися як до стіни, так і до підлоги, не варто нехтувати безпекою в цьому питанні.

При покупці обладнання співробітник компанії, що продає, обов'язково повинен пояснити вам хоча б коротко, як кріпити збройовий сейф. Наявність такої консультації говорить про професіоналізм та відповідальність продавця, водночас її відсутність може навіть трохи насторожити. Довіряйте професіоналам, у сфері зберігання цінних речей немає місця любителям.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину