|
Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 17:00

Правильний будинок для зброї

Категорії

Як вибрати збройовий сейф

Для тих, хто на законних підставах має вдома зброю, першочерговою покупкою має стати сейф для його зберігання. Вибір збройового сейфа тільки на вигляд здається простим заняттям, насправді вам потрібно врахувати масу нюансів, щоб потім не відчувати труднощів при його експлуатації.
Вибираємо сейф зброї ми не за красою, а виходячи з вимог забезпечення безпеки, як його вмісту, так і оточуючих.

Правила вибору сейфа для зброї

Збройові сейфи та шафи , доступні в спеціалізованих магазинах, необхідно вибирати, спираючись на ряд рекомендацій та правил:

  • ви повинні мати можливість прикрутити сейф до підлоги, тому що мінімальна кількість шаф зламується на місці, зазвичай їх відвозять із собою у закритому стані
  • наявність сигналізації, яка спрацьовує в тому випадку, коли хтось намагається несанкціоновано відкрити сейф – сирена надає на зловмисника психологічний тиск, а також привертає увагу оточуючих
  • у механізму замку має бути свій захист, щоб його неможливо було висвердлити для відкриття дверей - можуть використовуватися порожнини, заповнені кульками, кутові пластини, тобто все, що не дає свердлу нормально працювати в товщі металу.
  • варто вибрати збройовий сейф, який має спеціальний пристрій, блокатор - воно замикає дверцята сейфа, якщо та зламана, тому може виявитися додатковим стримуючим фактором для зловмисників
  • Перед тим, як вибрати сейф, переконайтеся, що у нього значна товщина металу не тільки на дверях, а й на стінках – експерти рекомендують сейфи з металевого листа завтовшки не менше 3,5 мм. Зломщики часто намагаються "зайти" в сейф не через двері, а через одну зі стін, враховуйте цей аргумент при виборі
  • якщо на корпусі сейфа є зварні шви, то вони не повинні бути помітними – зловмисники чудово знають, що через шов можна проникнути всередину простіше, ніж висвердлювати замок.
  • петлі дверцята також повинні бути надійно захищені - якщо їх можна спиляти або пошкодити, то двері піддадуться зусиллям зломщиків набагато швидше.

 

У відповідь на прохання «порадьте сейф для зброї» також можна запропонувати купувати сейф для будь-якого з видів зброї у перевіреного виробника, який надає гарантію на свої вироби. Також для зберігання зброї не варто купувати сейфи загального призначення, оскільки вони не зможуть забезпечити небезпечний вміст належного захисту.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину