|
Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 17:00

Довіряй але перевіряй!

Категорії

Фальшиві гроші: як уберегти від них свій гаманець

Попри велику кількість ступенів захисту як національної, і іноземних валют, зловмисники постійно виводять ринку різні варіанти фальшивих купюр. Кожна людина має розуміти, як перевірити справжність купюр. На ринку і навіть у магазині ви можете виявитися мимовільною жертвою шахраїв, причому продавець навіть не здогадуватиметься про те, що дав вам фальшивку. Хоча тих, хто працює на підприємствах торгівлі, інструктують про те, як перевірити гроші на фальшивість, без спеціальних інструментів, і вони можуть помилятися.

Як показує практика, більшість людей покладається на свої руки та вірне око, обмацуючи купюри та переглядаючи їх на просвіт. Зазвичай така перевірка допомагає лише проти невмілих підробок, зроблених на ксероксі. Якщо в оборот потрапляють фальшивки, виконані фахівцями, то без особливих пристроїв їх точно не розпізнати.

Як перевірити справжність грошей та цінних паперів, які також досить часто підробляють? Детектори валют , які продаються у спеціалізованих магазинах, допоможуть як приватним особам, так і касирам підприємств та організацій уникнути помилок, визначити підробку та в результаті не стати жертвою обману.
Нагадаємо, що якщо ви виявляєте фальшиву купюру, то вам обов'язково необхідно здати її представництво НБУ. Там проведуть її аналіз, але у будь-якому разі ви втрачаєте певну суму грошей.

Якщо ви не розумієте як перевірити справжність купюр за допомогою того чи іншого варіанта детектора, то вам допоможуть інструкція на прилад, так і спеціалісти магазину, який вам його продав. Також можна прочитати кілька корисних матеріалів у мережі, в яких докладно описується спосіб детекції та ознаки, якими можна перелити фальшивку.

На сайті НБУ також можна отримати інформацію про те, як перевірити гроші. Ви зможете дізнатися про те, як розрізнити той чи інший ступінь захисту, яким можна визначити автентичність банкнот.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину