|
Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 17:00

Як вибрати шредери

Категорії

Шредером називають пристрій, який допомагає знищувати будь-які документи, подрібнюючи папір, а також пластик до смужок або невеликих шматочків. Експерти у сфері безпеки бізнесу рекомендують завжди знищувати будь-які фінансові документи, банківські картки, а також будь-яку документацію, яка втратила свою актуальність, але може бути використана шахраями проти вас.

У сучасних умовах документ недостатньо просто подрібнити, тому що існують програмні продукти, здатні розмістити шматки відскановані в необхідній послідовності і відновити документ. Перед тим, як купити шредер для паперу, необхідно зіставити ступінь його секретності зі ступенем конфіденційності документів, що підлягають знищенню. Також необхідно брати до уваги додаткові параметри, серед яких:

 • спосіб різання
 • потужність
 • рівень шуму під час роботи
 • продуктивність
 • обсяг контейнера
 • ширина приймаючої частини.

 

Ступінь секретності шредера

Виділяють шість ступенів секретності шредера:

 1. застосовують для знищення відкритого листування, документ розрізається на смуги шириною до 12 мм із площею до 2000 мм2
 2. знищують внутрішнє листування, смуги до 6 мм із площею до 800 мм2
 3. подрібнюють конфіденційні документи, ширина шматочків становить 2-4 мм, довжина до 80мм.
 4. можна використовувати для знищення секретних документів, після подрібнення залишаються шматочки розміром 2х15 мм
 5. знищують документи з грифом «цілком таємно», оскільки шматочки виходять розміром 0,8х12 мм.
 6. Цей тип шредерів використовують для знищення документів високого ступеня важливості, папір подрібнюється до фрагментів розміром 0,8х6 мм.

 

Інші важливі особливості шредерів

Визначившись зі ступенем секретності, ви, в принципі, можете купити шредер для паперу. Але варто врахувати й інші параметри, адже вони можуть зробити роботу з обладнанням комфортною.

Звернемо увагу на спосіб різання:

 • паралельне різання – документ поділяється на смуги
 • поздовжньо-поперечне різання – папір розрізається на шматочки.

 

Як ви самі розумієте, перший тип буде дешевшим, зате другий забезпечить більш високий ступінь секретності.

Продуктивність шредера також є важливим параметром, тому що в деяких випадках документи потрібно знищувати дуже швидко. Приблизно оцініть обсяг документообігу та помножте його на два – отримайте оптимальну продуктивність для шредера. Завдяки такому підходу обладнання працюватиме стабільно і не вийде з ладу при підвищенні навантаження.

Потужність двигуна в принципі залежить від продуктивності. Але також варто враховувати і той факт, що в документах можуть траплятися скоби та скріпки, тому вимоги до цього показника найкраще завищити. Досить потужні шредери подрібнюють не тільки папір. але і пластикові картки, а також компакт-диски.

Великий обсяг контейнера дозволить вам довше працювати зі шредером без зупинок. Ширина приймальної частини зазвичай за умовчанням пропускає формат А4, більшість споживачів цього цілком достатньо.

Що стосується рівня шуму, то через специфіку роботи даного обладнання знешумити його досить складно, тому ціна може істотно залежати від цієї характеристики. Якщо шредер включається не часто і його шум нікому не заважає, не варто переплачувати.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину