|
Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 17:00

Види ультрафіолетових ламп для детекторів валют

Категорії

Не всі ультрафіолетові детектори валют однакові, тому і лампи для них відрізнятимуться. Споживач часто сам не знає, яка лампа йому потрібна, постараємося полегшити користувачеві вибір.

Лампи для детекторів валют зазвичай відрізняються розмірами і формою, тобто відсутня технічна можливість використовувати не ту лампу. Якщо ж ви придбали невідповідну лампу, то вам. звичайно ж, її замінять, але доведеться витратити на цю процедуру багато часу.

У фінансових установах України найчастіше використовуються детектори валют з лампами 4 Вт, 6 Вт, 7 Вт та 9 Вт. Зняті з виробництва детектори, в яких використовувалися 8 Вт лампи, зустрічаються досить рідко.

Розглянемо кожен різновид ультрафіолетових ламп для детекторів валют .

Відмінності УФ ламп для детекторів

У дешевих моделях вживаються лампи 4 Вт. У деяких моделях можуть встановлюватися дві такі лампи. Контакти розташовані на обох кінцях лампи, її довжина становить близько 14,5 см. Серед моделей детекторів, в яких працюють лампи даного типу, варто виділити PRO 4, Спектр 5М, DORS 50 та інші.

Лампа 6 Вт відрізняється від попередньої довжиною, яка становить 22,5 см. Як і сама лампа, так і детектори, в яких вона встановлена, вважаються одними з найпопулярніших, серед них PRO 12, DORS 125, Спектр 5А4/М. Цей тип лампи часто використовується в універсальних детекторах.

Семиватна лампа використовується у моделях невеликого розміру. Довжина лампи із цоколем становить 13,5 см, вона має форму дуги. Серед переваг лампи варто виділити яскраве світіння та наявність у цоколі стартера, така конструкція суттєво збільшує термін служби.

Лами в 9 Вт виробляє компанія Philips, вже одне це говорить про їхню високу якість. Вони використовуються в невеликій кількості моделей, є дві трубки, які у верхній частині з'єднуються через скляну перемичку.

Якщо ви точно не знаєте, з якими лампами працює ваш детектор валют, завжди можете проконсультуватися у фахівців, які продають або обслуговують дане обладнання.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину