|
Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 17:00

DeLux

Сортувати по:
Фільтр
0 грн
65 грн
Топ продажів -4.11 %
73 грн
70 грн
Топ продажів
Знятий з виробництва
Знятий з виробництва

Лампи для детекторів валют

На українському ринку торгова марка Delux відома досить давно. Її лампи традиційно відрізняються високою якістю та низькою вартістю. Вони використовуються в освітлювальних приладах, банківському та медичному устаткуванні. Даний виробник може похвалитися величезним асортиментом різноманітних моделей ламп, що підходять навіть до рідкісних приладів.

У виробництві ламп Delux використовуються найсвіжіші та актуальні технічні розробки, що дозволяють досягти високого ККД роботи. Більше того, Delux активно працює над зниженням енергоспоживання джерел світла. Тому, вибираючи світлотехніку даного виробника, можна значно скоротити витрати на оплату рахунків за споживання електроенергії. Над розробкою та вдосконаленням ламп Delux працюють найкращі фахівці, серед яких не лише професійні інженери та електрики, а й дизайнери. Адже зовнішній вигляд лампи, що використовується у освітленні або якомусь електроприладі, також дуже важливий. Випуск ламп Delux здійснюється на роботизованих автоматичних лініях, що дозволяє мінімізувати кількість шлюбу, зменшить вартість виробництва, а також досягти бездоганної якості складання. У той же час всі лампи проходять обов'язкову візуальну перевірку на працездатність перед упаковкою. Щоб повністю убезпечити своїх покупців від шлюбу, Delux надає ще й річну гарантію на деякі свої вироби.

Маркетингова стратегія Delux зрозуміла абсолютно кожному. Цей виробник орієнтований на споживача, який готовий платити за лампи великі гроші, але хотів би користуватися якісними виробами. У ціновій ніші, яку займає Delux, дуже мало конкурентів. При цьому купують лампи цієї марки не тільки звичайні люди, а й підприємства. Наприклад, якщо юридична особа має у своєму розпорядженні велику кількість кас, в яких використовуються детектори валют, скоротити витрати на заміну люмінесцентних ламп дозволяє саме продукція Delux. З освітленням ситуація ще більш показова, оскільки, щоб замінити кілька тисяч ламп на підприємстві на енергозберігаючі, потрібен великий бюджет і можливість заощадити на недорогих лампах якнайкраще.

Потужності підприємства постійно зростають, збільшується і кількість дилерів, де можна придбати продукцію цієї компанії. Оскільки торгова марка Delux є українською, в Україні вона має особливе кохання серед покупців.

100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину