|
Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 17:00

Vito

Сортувати по:
Фільтр
0 грн
70 грн
Знятий з виробництва
Топ продажів
Знятий з виробництва

Лампи для детекторів валют

Серед виробників будь-якої електронної продукції завжди є визнаний лідер, який користується заслуженою повагою у споживачів не через рекламу, а завдяки дійсно високій якості виробів. Таким лідером є торгова марка Vitoone, лампи якої поважають якість у всьому світі.

Власником торгової марки Vitoone є транснаціональна компанія IRENA GROUP, заснована у 1994 році. Сьогодні продукція цієї фірми експортується у понад 40 країн світу. Лампи марки Vitoone відповідають стандартам ЕМС та LVD, вони успішно пройшли випробування та сертифіковані відповідно до найактуальніших та жорстких європейських та американських стандартів.

Лампи Vitoone мають дві найважливіші переваги: економічність і тривалий термін роботи. Багато ламп цієї марки здатні напрацьовувати більше 10 000 годин, споживаючи при цьому мінімум електроенергії. Настільки високої планки вдається досягти за рахунок великих вкладень в інноваційні розробки. Над продукцією Vitoone працює безліч талановитих інженерів, хіміків та фізиків, компанія володіє власним дослідницьким центром. Діяльність компанії схвалюється екологами та державними діячами, оскільки використання економічних ламп сприяє зниженню світового енергоспоживання, що у свою чергу веде до покращення екології та зниження глобального потепління.

Крім того, в компанії розуміють, що за рахунок збільшення терміну служби ламп, вдається скоротити кількість відходів із підприємств, які використовують енергозберігаючі та ультрафіолетові лампи. Та й склад хімічних елементів у таких лампах з кожним роком містить дедалі менше шкідливих для людини та навколишнього середовища речовин. Кожен, хто хотів би зробити свій внесок у покращення екології, може перейти на використання ламп даного виробника.

Вартість ламп Vitoone, як правило, дещо вища, ніж у продукції інших виробників, проте завдяки великому терміну служби та економічності ціна багаторазово окупається. Варто також зазначити, що лампи Vitoone поступово дешевшають за рахунок розміщення виробничих потужностей компанії у різних країнах. Крім того, враховуючи попит, що зростає, переобладнуються і лінії виробництва, встановлюється нове обладнання для масового випуску, що дозволяє значно знизити собівартість лампочки.


100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину