|
Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 17:00

Як замінити ультрафіолетову лампу в детекторі валют

Категорії

Однією із найпопулярніших моделей приладів для перевірки грошей є ультрафіолетовий детектор валют PRO-12. У цьому детекторі встановлені дві УФ лампи потужністю 6W кожна. Прилад при недорогій ціні та продуманій ергономіці має здатність потужного ультрафіолетового освітлення банкноти, що перевіряється. Детектор PRO-12 можна рекомендувати для контролю захисних ознак та паперу банкноти навіть при сильному засвіченні робочого місця касира від зовнішнього джерела денного світла.

Для детекторів валют застосовуються ультрафіолетові лампи різної потужності 4W, 6W, 7W, 8W, 9W. В апараті PRO-12 використовуються лампи потужністю 6 Вт. Ми розповімо, як робити її заміну. Даний посібник можна сміливо застосовувати і при заміні ламп 4W в аналогічних детекторах валют . Відмінність між лампами 4W та 6W тільки в довжині трубки колби. Маркування лампи 4 Вт буде F4T5BLB, а лампи 6 Вт - F6T5BLB.

Отже, почнемо. Тільки не забувайте обов'язково перед початком процедури витягти вилку живлення приладу з розетки 220В.

детектор валют PRO-12

Розташуємо детектор валют так, щоб ми мали легкий доступ до УФ ламп. Повернемо лампу приблизно на 90° навколо осі таким чином, щоб штирки лампи були орієнтовані на проріз у роз'ємі.

лампа УФ PRO-12

Потягніть лампу вгору, щоб вийти штир лампи з гнізда. лампа, Що Перегоріла, демонтована.

замена лампы PRO-12

Тепер беремо нову лампу. Лампу можна підібрати тут (задайте у фільтрах вибору потужність).
Установка лампи йде у зворотній послідовності від її демонтажу

лампа для детектора валют

Отримуємо чудовий результат. Детектор знову готовий до застосування.

замена лампы в детекторе валют

До речі, можемо дати невелику пораду. Не купуйте дешеві неякісні лампи. У них, крім меншого терміну служби, є ще суттєві відхилення в геометричних розмірах ламп. Коли ви витягли лампу, що перегоріла, то поставте її на стіл штирьками поруч з новою. Довжина ламп по штирках має бути абсолютно однаковою. І друге, штирі біля лампи з обох боків мають бути орієнтовані теж однаково. В іншому випадку Ви просто не зможете вставити лампу в гніздо.

Як бачите, все дуже просто. Якщо ж Ви не зможете самостійно впоратися із заміною лампи в детекторі валют, зверніться до служби ремонту. Сервісний центр нашого магазину надає послуги з ремонту банківського обладнання.
Заміна ламп потужністю 7W та 9W дещо відрізняється від описаного вище. Як це можна прочитати в цьому матеріалі.

Коментарі
Светлана
19.11.2017, 15:27
Спасибо большое!!!!!
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину