|
Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 17:00

Заміна ультрафіолетової лампи у детекторі валют PRO-7

Категорії

Багато споживачів купуючи детектор валют не замислюються про те, що в його складі є УФ лампа, яка власне і служить джерелом освітлення банкнот. Під освітленням такої лампи можна побачити ознаки справжності справжніх банкнот і виявити фальшиві купюри. До речі, на підробка не дуже високого рівня поводиться під УФ лампою яскраво-синьою люмінесценцією паперу. Рано чи пізно ресурс лампи добігає кінця або через тривалий термін служби, або лампа може просто перегоріти, наприклад, через кидка напруги в мережі 220В.

У цьому огляді ми спробуємо допомогти користувачеві самостійно замінити ультрафіолетову лампу на прикладі детектора валют PRO-7 , виробленого компанією PRO Intellect Technology. Дана лампа має U-подібну форму із трубки чорного скла з цоколем G23. Будь-яка схожа лампа не годиться для застосування в детекторі банкнот. Лампа повинна випромінювати ультрафіолетовий спектр з довжиною хвилі 365 нм.

З допоміжних інструментів нам знадобиться тільки хрестова викрутка і необхідно купити ультрафіолетову лампу для цього приладу. Перед проведенням всіх маніпуляцій із заміни лампи Ви зобов'язані подбати про свою безпеку та в обов'язковому порядку витягти вилку живлення з розетки.

Отже, ось він наш надійний помічник

детектор валют PRO-7

Беремо хрестову викрутку і відкручуємо 4шт шурупи, що з'єднують верхню і нижню частину детектора.

замена лампы в детекторе валют

Тепер у нас корпус пристрою розділений на дві частини. В одній знаходиться дросель - електронний баласт, а в другій - сама ультрафіолетова лампа PRO-7/UV

ремонт детектора валют PRO-7

Натиснувши викруткою на фіксатори, від'єднуємо відбивач-лоток для лампи і саму лампу в роз'ємі.

лампа для детектора валют PRO 7W

Виймаємо лампу УФ із роз'єму G23

УФ лампа PRO 7W

Вставляємо нову справну лампу. Ультрафіолетова лампа повинна бути з маркуванням PRO 7W/UV . Вставляємо лампу в роз'єм G23 і подальше складання робимо в послідовності зворотного розбирання

замена ультрафиолетовой лампы PRO 7

замена УФ лампы PRO

лампа PRO для детектора валют

Тепер наш детектор валют знову в строю та готовий до боротьби з підробками.

УФ детектор валют PRO

 

Дана інструкція по заміні розрахована на хоч трохи технічно підкованого користувача, який дружить з руками і викруткою. Якщо ця процедура самостійної заміни лампи Вам не під силу, краще зверніться до сервісного центру з ремонту банківського обладнання. Сервісний центр нашого інтернет-магазину надає такі послуги.

Коментарі
Администратор
22.01.2016, 09:17
В данном аппарате применяется дроссель L7/9/11.509
Валерий
15.09.2015, 16:52
Спасибо, ценная информация. А какая марка дросселя в єтом аппарате - есть такая информация?
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину