|
Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 17:00

Як правильно вибрати сейф для підприємства

Категорії

Сейф – це не просто предмет інтер'єру, він є пристроєм для захисту майна. У ньому ми зберігаємо найцінніше: сімейні реліквії, гроші, документи, антикварні вироби, різну цінну інформацію. Перед придбанням сейфа варто хоч трохи вивчити різновиди та можливості даного обладнання, щоб полегшити собі вибір.

Сейф може встановлюватись у будь-якому приміщенні: приватна садиба, квартира у багатоповерхівці, офіс, виробниче приміщення, гараж. У невеликих приміщеннях найкращим варіантом буде сейф середніх розмірів. Найкраще вмонтувати його у стіну або прикріпити до меблів. Зловмисник, що забрався в житло або офіс, не витрачатиме час на розтин сейфа на місці, він постарається забрати його з собою. Якщо сейф буде вмонтований у стіну або закріплений до меблів або стіни анкерними болтами, то грабіжник не матиме можливості його забрати. До речі, болти, які використовуються для кріплення сейфа, витримують зусилля на розрив до 3000 кг. При покупці сейфа переконайтеся, що у нього є спеціальні отвори під описане вище кріплення.

На виробництві або приватному будинку можна встановити великий сейф. Зазвичай рекомендують встановлювати два сейфи: один як приманку, а другий – основний. Після того, як виявлено приманку, грабіжники здебільшого припиняють пошуки. Офісні сейфи зазвичай встановлюють у приміщеннях, що знаходяться під охороною, тому їх необхідно більше захищати від пожежі, а не від злому.

Різновиди захисту сейфів

Для вашого цінного майна та документації існує дві основні загрози – злодії та пожежа. Якщо поставлене завдання убезпечити цінності та документацію від вогню, то вам знадобляться вогнестійкі сейфи. Така вогненна шафа підтримуватиме прийнятну температуру в центральній камері навіть у тому випадку, якщо сама опиниться в епіцентрі пожежі. Виходячи з маркування сейфа можна визначити, як довго він може перебувати у вогні, часовий проміжок може становити від 60 до 120 хвилин. У маркуванні також є літери, які позначають, що можна зберігати в сейфі. Наприклад, Б – це папір, ДІС – будь-які цінності. Захист від пожежі гарантує шар вогнетривкого бетону, який, на жаль, легко кришиться при спробі злому.

Зламостійкі сейфи створюють максимум проблем зломникам. Вони масивні, у стінах знаходиться бетон із арматурою з корунду та гранітної крихти, а самі стінки виготовлені з легованої сталі. Такі сейфи комплектуються кількома замками різного виду, у тому числі біометричними. Зламостійкість оцінюється по п'ятнадцяти бальній шкалі, Для зберігання грошей та коштовностей достатньо сейфів п'ятого класу.

За бажання можна придбати універсальний сейф, але у нього буде невисокий клас зламостійкості, а у вогні він може перебувати лише близько години.

Коментарі
Сергей Тепляков
01.08.2016, 10:00
Недавно в офис к себе заказывал огне-взломостойкие сейф, да выбор конечно такого вида сейфа просто огромный, правда магазинов не много!! И специалистов не много, хотя интернет штука сильная и кто ищет, то всегда найдет! Нашел Ваш интересный магазинчик http://131.com.ua/sejfy здесь большой выбор таких сейфов, каких хочешь на любой вкус, долго выбирал, пока меня менеджер не направил на правильный путь и я выбрал себе самый подходящий, обычный на ключе! Я доволен, он маленький и не занимает много места и знаю, что важные документы по надежной защитой!!
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину