|
Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 17:00

Вогнестійкі сейфи – порятунок цінностей від вогню

Категорії

В офісі необхідно обов'язково організувати місце для зберігання важливої документації, печаток та іншого. Все це потрібно захистити не лише від злому, а й від можливої пожежі. При чому вам потрібна не просто вогнетривка шафа, а по-справжньому вогнестійкий сейф, який зможе надійно захистити свій вміст. Але перш ніж придбати вогнетривкі сейфи, потрібно розібратися в їх особливостях.

Як роблять вогнетривкі сейфи

Вогнестійкий сейф доцільно встановлювати у приміщенні, яке здає під охорону. Справа в тому, що це обладнання чудово захищає вміст від підвищення температури і впливу відкритого полум'я, але при цьому не може нічого протиставити брухту або викрутці.
Стінка вогнестійкого сейфа складається з двох тонких листів сталі, простір між якими заповнюється жароміцним вогнетривким матеріалом. Найчастіше у його ролі виступає пінобетон, який має низьку теплопровідність. У вогнетривкі сейфи встановлюють спеціальні теплові замки, а для захисту місць примикання дверей застосовують теплоізолюючі прокладки, що спінюються.

Різновиди вогнетривких сейфів

Незгоральні сейфи відрізняються один від одного за класом вогнестійкості, що позначається буквенно-цифровим кодом. Літера вказує на вміст, який можна зберігати в сейфі, а цифри позначають час, виражений у хвилинах, який може витримати матеріал обладнання за зовнішньої температури вище 1000 градусів Цельсія.

Існує три основні класи вогнестійкості:

  • Б – у сейф можна покласти будь-який папір, зокрема гроші. Цей клас має два основних різновиди – 60Б і 120Б. Температура всередині такого сейфа вбирається у 1700С
  • Д – захищає як папір, а й такі носії інформації, як магнітні диски, магнітні стрічки, фотоплівки тощо. Два типи – 60Д та 120Д, максимальна температура всередині - 700С
  • ДІС – захищає все вище перераховане та будь-які електронні носії інформації, в тому числі і компакт-диски, випускається у двох видах - 60ДІС та 120ДІС, з температурою всередині не більше 500С.

За типом розміщення вогнетривкі сейфи можуть бути окремими і вбудованими в меблі або в стіну. Отже, таке обладнання добре впишеться в будь-який інтер'єр.

( 1 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину