|
Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 17:00

Застосування детекторів валют

Категорії

Детектор валют необхідний будь-якій організації, яка працює з готівкою. Цей прилад може працювати не тільки з грошовими знаками, але й з будь-якими документами, на яких знаки наносяться спеціальними фарбами.

Щоб вибрати ефективний пристрій для перевірки грошей, необхідно взяти до уваги кілька факторів. Укрупнено можна розділити всі детектори на стаціонарні та портативні. Зазначимо, що найголовніша перевага портативного варіанта – його розмір. Стаціонарні моделі можуть виконати детальнішу перевірку грошових знаків, тому в місцях, де доводиться приймати великі обсяги готівки, доцільно використовувати саме їх.

Типи детекторів валют та їх застосування

Сучасні технології дозволяють злочинцям створювати настільки якісні підробки, що далеко не кожна людина здатна визначити їх на вигляд. Звичайно, касири і оператори в магазинах банках і пунктах обміну валют мають спеціальні знання, але і їх можна ввести в оману якісною фальшивкою. Тому скрізь, де є готівка, повинен бути хоча б найпростіший прилад для перевірки грошей.

За типом перевірки розрізняють детектори:

  • інфрачервоні
  • ультрафіолетові
  • автоматичні.

 

Інфрачервоний детектор "проявляє" на купюрах спеціальні мітки, які наносячи метамерними фарбами. Мітки мають у своєму розпорядженні певному порядку, дана технологія використовується національними банками великої кількості держав. Але оператор повинен знати, як виглядатиме та чи інша банкнота в ІЧ випромінюванні.

Ультрафіолетовий детектор також виявляє приховані зображення, але найчастіше це номінал купюри, повторення видимого зображення, наприклад, портрета і т.д. Така детекція дозволить швидко перевірити кілька купюр на касі в супермаркеті та інших подібних місцях. Знову ж таки, багато залежить від знань і порядності оператора.

Автоматичний сенсор повністю виключає людський фактор. Перевірка купюр проводиться за можливими захисними ознаками. Крім всебічної перевірки може також вестись підрахунок та розфасовка банкнот за номіналами.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину