|
Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 17:00

Сейф - останній рубіж оборони

Категорії

Сейф - це один із найстаріших пристроїв для зберігання важливих речей, фактично для забезпечення безпеки власності. Це досить дорогий, але надійний спосіб захисту від несанкціонованого доступу.

Зараз на ринку представлено кілька класів сейфів: вони можуть бути вбудовуваними та переносними, моделі розрізняють також за ступенем секретності, конструкції, технологіями захисту. Залежно від необхідного об'єкта захисту вибирають різні моделі – є сейфи для грошей, документів, зброї. Зазвичай розрізняють дві великі групи моделей: стійкі до злому і вогнестійкі сейфи. Другі зазвичай практично не здатні захистити вміст від злому, але їхнє завдання в іншому: захист вмісту при пожежі. Перша група сейфів, відповідно, не дуже добре чинить опір вогню.

Поєднання характеристик першої та другої групи в одному виробі – це досить нетривіальне завдання, подібні моделі коштують дуже дорого.

Вогнестійкі сейфи розрізняють, насамперед, за часом вогнестійкості: часу, протягом якого температура всередині сейфа піднімається до небезпечних документів значень за несприятливих зовнішніх умов. Іноді в таких моделях всередині додатково встановлюють сталевий ящик із більш серйозною системою захисту від злому, для грошей та цінностей.

Зломостійкі сейфи це в жодному разі не панацея зашиті; фахівці кажуть, що за наявності достатньої кількості часу зламати можна все, що завгодно. Саме з цієї причини такі популярні комплексні системи захисту; при встановленій системі охоронної сигналізації, наряд прибуває на місце протягом 5-15 хвилин, за цей час у жодного зломщика не вистачить часу для розтину сейфа. Варто відзначити, що стійкі до зламування сейфи легкими не бувають - не менше 150 кг, причому класу 5 - не менше тонни. Додатково при встановленні вирішують питання кріплення сейфа, щоб виключити його винос.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину