|
Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 17:00

Засоби пломбування - пломбіратори, пломби.

Категорії

Давно відомо, що більше рівнів охорони будь-якого об'єкта, власності чи документів підтримується, тим менше шансів виникнення різних порушень. Доповнення системи охорони новим рівнем у геометричній прогресії зменшує можливості зловмисників. Одним із простих методів охорони та контролю визнані пломби ; це відносно дешевий метод, який при правильному застосуванні дає чудові результати.

Процес пломбування забезпечує виключення несанкціонованого доступу до пакету, мішка, коробки, контейнера або залізничного вагона. Саме слово "пломба" у перекладі означає свинець; досі цей метал вважається одним із найпоширеніших матеріалів для пломб. За допомогою пломбіратора на підготовленій свинцевій пломбі вичавлюється штамп, для цього робочі поверхні пломбіратора гравіруються. При відкритті пакета цілісність пломби обов'язково порушується; це легко перевірити неозброєним оком. При більш високих вимогах до конфіденційності необхідна перевірка додатковими інструментами.

В даний час набирають популярності пластикові номерні пломби. Забезпечується їхня унікальність – кожна пломба має унікальний номер. Підробка пластикових пломб виключена за рахунок спеціальних технологій виробництва.

Пломбування проводять найчастіше з метою контролю. Пломбують інкасаторські сумки, касові апарати, поштові посилки, з їхньою допомогою опечатують приміщення. Для встановлення будь-яких пломб не потрібна спеціальна навичка; поєднання цього захисту з іншими різко збільшує ефективність всієї системи.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину