|
Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 17:00

Знищувач документів, він же шредер, збереже Ваші секрети

Категорії

У світі комерційні таємниці майже будь-якого підприємства коштують дорого; Відомо (і подібні експерименти неодноразово проводилися), що сміття з кошиків будь-якого офісу може містити конфіденційну інформацію, за яку конкуренти часом готові заплатити досить багато.

У таких умовах один із типових методів забезпечення безпеки — використання шредерів або знищувачів документів . Існує два основних методи знищення документів, що набули поширення в пристроях знищення паперів: термічний та механічний. Більш популярні шредери , засновані на механічному принципі роботи - вони безпечніші і зазвичай дешевші. Досягається достатньої надійності, хоча, звичайно, менша, ніж у термічних моделей.

Найкраще починати вибір за класами пристрою: при розробці нових моделей виробники зводять усю різноманітність до чотирьох класів – персональні, офісні, професійні та промислові шредери.

Після визначення класу вибирають знищувачі за декількома основними характеристиками. Насамперед, усі такі пристрої бувають кількох ступенів секретності - від 1 до 6; відмінність у геометричних розмірах різання. Залежно від ступеня секретності можна визначити, з якою метою рекомендується використовувати шреддер. Наприклад, пристрої 1 класу секретності застосовують для знищення паперів, бланків, брошур; моделі 3 класу рекомендують використовувати для знищення конфіденційних паперів на підприємствах. Обробка документів пристроями 5-6 класів практично перетворює їх на пил, так знищують особливо секретні документи. Звичайно, подібні пристрої коштують найдорожче, проте в більшості випадків такий ступінь безпеки просто не потрібний.

Одна з найважливіших характеристик – продуктивність. Для великих підприємств ця характеристика може вийти на перше місце за важливістю. Потужні знищувачі можуть знищити одразу пачку паперів із 30-40 аркушів за раз; Типово використовуються у звичайних випадках пристрої можуть знищити один аркуш паперу за раз.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину