|
Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 17:00

Пакуємо банкноти. Чим краще це зробити?

Категорії

Банківське обладнання, призначене для пакування купюр, поділяють на три великі групи: стрічкові, безвакуумні, вакуумні пакувальники .

Центральна функція стрічкових моделей – обв'язування корінців купюр спеціальною термоклейкою стрічкою, що виготовляється на основі паперу. Клей, що використовується, не залишає слідів на папері; відповідно, після зняття стрічки гроші залишаються непошкодженими.

Перевага упаковки грошей – зменшення місця. Технологія дозволяє стискати та вирівнювати купюри перед упаковкою; у сейфі велика сума готівки займає набагато менше місця. Функціонально пристрій дозволяє регулювати ступінь стиснення пачок, контроль нагрівання термоелементів та термоклею.

При безвакуумному пакуванні пачки грошей упаковуються в заздалегідь підготовлені пакети з поліетилену або полівінілхлориду. На шов, що заварюється, зазвичай наносяться різні дані для ідентифікації вмісту. Серед можливостей безвакуумних пакувальників – індикація стану процесу упаковки, регулювання розмірів упаковки (часто обладнання цієї групи використовують для пакування цінних паперів, документів). Бувають настільні та підлогові пристрої, різної продуктивності та функціональних можливостей.

Найбільш надійними визнані саме вакуумні моделі, оскільки створення вакууму всередині упаковки дозволяє мінімізувати можливі впливи зовнішнього середовища. Функціонально вакуумні пакувальники зазвичай дозволяють регулювати рівень створюваного вакууму, зазвичай виробляються в настільному виконанні і використовуються великими банками і подібними фінансовими структурами.

При виборі пакувальника, перш за все, варто визначитися з вимогами швидкості упаковки, надійності – і вибирати клас пристроїв за цими даними. Далі слід уточнити функціональні можливості, їх затребуваність у конкретному випадку для конкретної моделі – наприклад, може не вимагатися точне маркування, але виставляються підвищені вимоги до універсальності упаковки. У світі випускається багато різних моделей пакувальників, для вибору потрібно точно визначитися зі сферою його майбутнього застосування.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину